اخبار ویژه

روزنامه اسرائیلی مدعی شد؛ ایران در حال «نقشه‌برداری» برای حمله به یهودیان است مساجد چین و فرصت آشنایی با اسلام در ماه «باچای» «جانی بت اوشانا»؛ شهیدی که پس از 38 سال به وطن بازگشت چگونگی روزه در ادیان توحیدی و مکاتب شرقی وقایع مهمی که در نوروز رخ داده است مهم‌ترین رویدادهای جهان اسلام در سال ۱۴۰۱ سوءبرداشت فرقه بهائیت از آیه پنجم سوره سجده انسان‌محوری و آمال‌پروری در قانون جذب ترویج سکولاریسم و دین‌داری پست‌مدرن در روزنامه فرهیختگان بررسی «مانترا در مدیتیشن» و «ذکر در مراقبه‌ اسلامی» نظرسنجی در سرزمین‌های اشغالی؛ بیش از نیمی از صهیونیست‌ها امیدی به آینده ندارند بازار داغ کاسبان شکرگزاری یهودیان می‌توانند به چهار شهرک کرانه باختری بازگردند پیش بینی پایان سلطه یهودیت توسط هیتلر زندگی و زمانه‌ی یهودیان ایران؛ در گفت‌وگو با هارون یشایایی نماینده سازمان ملل: از ایجاد تنش‌ در ماه رمضان و اعیاد مسیحیان و یهودیان خودداری شود/ تل‌آویو شهرک‌سازی را متوقف کند

بسم الله الرحمن الرحیم

فَأَقِمْ وَجْهَکَ لِلدِّینِ حَنِیفًا ۚ فِطْرَتَ اللَّهِ الَّتِی فَطَرَ النَّاسَ عَلَیْهَا ۚ لَا تَبْدِیلَ لِخَلْقِ اللَّهِ ۚ ذَٰلِکَ الدِّینُ الْقَیِّمُ وَلَکِنَّ أَکْثَرَ النَّاسِ لَا یَعْلَمُونَ

پس حق گرایانه، به سوی این آیین روی آور،[با همان] فطرتی که خدا مردم را بر آن سرشته است. تغییری در آفرینش خدا نیست. آیین پایدار همین است ولیکن بیشتر مردم نمی دانند.

سوره مبارکه روم آیه شریفه 30

 

ایجاد انحراف در اندیشه ها و آموزه های ادیان الهی همواره به عنوان یکی از راه های مبارزه دشمنان مطرح بوده است. آنان پس از اینکه دریافتند با جنگ، قتل، غارت و کشتار نخواهند توانست به حیات درخشان ادیان توحیدی پایان دهند، تهاجم خود را برای رسیدن به خواسته های نفسانی و نابودی نور ایمان در مسیر دیگری همچون جنگ نرم متمرکز نمودند.

ایجاد و گسترش فرق ضاله و انحراف در ادیان الهی و حمایت از آنان رسالت کسانی که حفاظت و صیانت از دین و عقائدشان را در سرلوحه ی امور خود نموده اند بر این قرار گرفته ست که با تبیین ارزش های اسلامی و نقد و افشای انحرافات دینی و مذهبی آگاهی بخش اذهان خداجو و تشنه معنویت و حقانیت باشند.

موسسه فرق و ادیان زاهدان با نام اختصاری مفاز برگرفته از آیه شریفه «ان للمتقین مفازا» از سال 1393 در شهر زاهدان و با مجوز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان شروع به فعالیت نموده و با برگزاری بیش از 250 دوره آموزشی و انجام پژوهش های مختلف و چاپ کتاب در نقد فرق ضاله و ادیان انحرافی ، و همچنین برگزاری نمایشگاه های تخصصی با موضوعات بررسی و نقد جریان های تکفیری، بهائیت، انجمن حجتیه، تصوف، مسیحیت تبشیری،عرفان های نوپدید و… توانسته گامی ارزشمندی در جهت تقویت بنیان فکری و اعتقادی جامعه بردارد.

ایجاد پایگاه خبری مفاز و انتشارات فرق و ادیان از جمله بخش های زیرمجموعه موسسه فرق و ادیان زاهدان هستند که هم اکنون در حال فعالیت در زمینه تبیین اسلام ناب محمدی و مبارزه با تفکرات انحرافی می باشد.

موسسه فرق و ادیان زاهدان (مفاز) با کسب مجوز پایگاه خبری مفاز و انتشارات فرق و ادیان و با بهره گیری از فضای رسانه ای ارتباط آسانتر و سریعتر را با مخاطبین خود برقرار نموده که ان شاالله با استقبال علاقه مندان و مخاطبین گرامی در این عرصه نیز رسالت خود را به بهترین شکل انجام خواهد داد.

 

 

کانال های مفاز در پیام رسان های ایتا و تلگرام:

کتابخانه:
https://eitaa.com/m_mafaz_lib

https://t.me/m_mafaz_lib

کانال خبری:

https://eitaa.com/Mafaz_news

https://t.me/mafaz_news

اینستاگرام:
https://www.instagram.com/mafa.IR

سایت:
mafaz.ir

 

 

  • جهت برقراری ارتباط و انتقال نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود، از کادر استفاده نمایید :

 

    error: Content is protected !!