امام صادق(ع) : مَن ذُكِرنا عِندَهُ فَفاضَت عَيناهُ حَرَّمَ اللّه‏ُ وَجهَهُ عَلَى النّار؛ (هركس در نزد او از ما ياد شود و او بگريد، خداوند چهره ‏اش را بر آتش حرام گرداند.) , كامل الزيارات، ص۱۰۴      

موسسه فـرق و ادیــان زاهـــدان

||| X

نظر مراجع تقلید راجع به توهین به مقدسات اهل سنت چیست؟

سه شنبه 24 اسفند ماه 95

حضرت آیت الله خامنه ای: اهانت به نمادهای برادران اهل سنت حرام است. حضرت آیت الله مکارم شیرازی: هرگونه اهانت به مقدسات دیگران شرعا جایز نیست. حضرت آیت الله سیستانی: دشنام به مقدسات اهل سنت مغایر با آموزه های اهل بیت عصمت (علیهم السلام) به شیعیان و شاگردان خود است.

وحدت از نگاه علمای اسلام

شنبه 3 تیر ماه 96

وحدت مسلمانان باید از شعار خارج و به مرحله عمل برسد، امروز بیش از هر زمان دیگری به وحدت عملی نیاز داریم. حجت الاسلام احمد رضایی عنوان کرد: امروز جهان اسلام در موقعیت حساسی قرار دارد و هر چه این حساسیت بیشتر باشد، این روند توسط استکبار مدیریت شود، وظیفه علما به عنوان کسانی که جامعه اسلامی بیشترین اعتماد را به آنان دارند، بیشتر و سنگین تر می شود.

کاهش جمعیت آخرین راهبرد غرب

یکشنبه 1 بهمن ماه 96

یکی از انواع جنگ‏ها «جنگ جمعیتی» است که به جای صرف هزینه‏های هنگفت در جهت کُشتن انسان‏ها، از به دنیا آمدن آن‏ها جلوگیری می‏کند. در سال 1948، طی یک قرار داد پژوهشی میان ارتش آمریکا و دانشگاه «جان هاپکینز»، پایه‏های تئوریک جنگ روانی استخراج شد. این قرارداد نقطه‏ی عطفی شد در اجرای پروژه‏های بین المللی جمعیت تا در بخشی از جهان، سیاست‏های کاهش و در بخش دیگری سیاست‏های افزایش جمعیت را اجرا کنند.

پاسخ به چند شبهه مهم تاریخی انجمن حجتیه

یکشنبه 11 شهریور ماه 97

یک دسته که دسته اقلیتی هستند متأسفانه در همان خط انجمن اند. خط انجمن یعنی چه؟ دقت بفرمایید، خط انجمن همانی که سابقاً وجود داشت، مبارزه با بهائیت بود.