پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله وسلم : پس از من هرگاه شک آفرینان و بدعت گذاران در دین را دیدید، از آنان ابراز برائت کنید... و از معایب آنان بگویید... تا مبادا در خراب کردن اسلام طمع کنند. () , وسائل الشیعه 508/11      

موسسه فـرق و ادیــان زاهـــدان

||| X

سه شنبه 23 دی ماه 99 23:13

دیدار نمایندگان دینی جامعه مسیحیت با نماینده ولی فقیه در البرز

مفاز/ نمایندگان دینی جامعه مسیحیت استان به مناسبت آغاز سال نو میلادی با نماینده، ولی فقیه در البرز دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری مفاز، آیت الله حسینی همدانی، نماینده ولی فقیه در استان البرز با اشاره به میلاد حضرت مسیح (ع)  سال نو میلادی را به پیروان حضرت مسیح به ویژه مسیحیان استان تبریک گفت و با اشاره به این که در دین اسلام احترام و اعتقاد به انبیاء و پیامبران قبل از رسول اکرم سفارش شده است گفت: تمام پیامبران برای مسلمانان قابل احترام بوده و حضرت مسیح به دلیل اعتقادات ما که در آخر زمان حضرت مهدی موعود در کنار عیسی مسیح ظهور خواهند داشت از جایگاه ویژه ای برخوردار است .

آیت الله حسینی همدانی در نشست صمیمی که در بین علما جامعه مسحیت داشت به آیات قرانی که در وصف حضرت مریم و حضرت عیسی (ع) آمده اشاره کرد.

او هدف تمام انبیا الهی را مبارزه با ستمگران دانست و گفت : مبارزه با ستمگران از برنامه های پیامبران بود و هیچ پیامبری اجازه نداد که مردم زیر بار ستم و استکبار زندگی کنند .

امام جمعه کرج گفت: وظیفه عالمان دینی بیداری و اگاهی مردم نسبت به ظلم و ستم است.

آیت الله حسینی همدانی در این دیدار بر مقابله با نفوذجریان های انحرافی و فرقه های استعماری در ادیان تاکید کرد .

در این دیدار نماینده ولی فقیه در البرز هدف تمام ادیان الهی را توحید و یکتا پرستی و رسیدن به سعادت دنیوی و اخروی دانست .

امام جمعه کرج افزود: بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب دستورالعملی جامع و کاربردی برای احاد جامعه است.

در پایان این دیدار نماینده ولی فقیه در البرز کتاب بیانات رهبری در گام دوم انقلاب را به نمایندگان جامعه مسیحیت استان اهدا کرد./ ت
صدا و سیما