پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله وسلم : پس از من هرگاه شک آفرینان و بدعت گذاران در دین را دیدید، از آنان ابراز برائت کنید... و از معایب آنان بگویید... تا مبادا در خراب کردن اسلام طمع کنند. () , وسائل الشیعه 508/11      

موسسه فـرق و ادیــان زاهـــدان

||| X

دوشنبه 28 مهر ماه 99 23:46

سخنان عوام‌فریبانه ترامپ برای جلب توجه اوانجلیست‌ها

مفاز/ ترامپ به عنوان کاندید ریاست جمهوری انتخابات 2020 آمریکا در سخنرانی‌های تبلیغاتی خود سعی دارد با ایراد سخنان عوام فریبانه مردم بیشتری را به خود جلب کند.

به گزارش مفاز، ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا که آبان ماه برگزار خواهد شد، حساب ویژه‌ای روی آرای مسیحیان اوانجلیست باز کرده و اغلب هواداران وی نیز همین افراد هستند در سخنرانی‌های تبلیغاتی خود برای سعی دارد تا با ایراد سخنان عوام فریبانه، مردم بیشتری را به خود جلب کند.

چنان که در این ویدئو مشاهده می کنیم او در یکی از سخنرانی هایش چنین گفته: «اون روز یکی به من گفت تو با فاصله زیاد، مشهورترین آدم دنیایی! به او گفتم نه، نیستم. گفت پس کیست؟ گفتم عیسی مسیح»

این در حالی است که دولت فعلی آمریکا به جهت ضعف در مقابله با کرونا و همچینین نژادپرستی به شدت توسط افکار عمومی تحت فشار است و به نظر می‌رسد ترامپ در تلاش است با نشان دادن یک چهره مذهبی از خود، هجمه‌ها را خنثی کند و از آنجا که جامعه آمریکا یک کشور مسیحی به شمار می‌رود سخن از مسیح(ع) بهترین روش برای جلب رضایت مردم است./ ت

8209.jpg