پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله وسلم : پس از من هرگاه شک آفرینان و بدعت گذاران در دین را دیدید، از آنان ابراز برائت کنید... و از معایب آنان بگویید... تا مبادا در خراب کردن اسلام طمع کنند. () , وسائل الشیعه 508/11      

موسسه فـرق و ادیــان زاهـــدان

||| X

پنجشنبه 24 مهر ماه 99 20:44

رادیو وحدت راه‌اندازی می‌شود

مفاز/ رادیو وحدت همزمان با حلول ماه ربیع الاول آغاز به کار می‌کند.

به گزارش مفاز، رادیو وحدت همزمان با حلول ماه ربیع الاول از ۲۷ مهرماه از طریق زیرساخت و فرستنده رادیوی مناسبتی آغاز به کار می‌کند.

مهدی مسعودی‌ندوشن، مدیر رادیو وحدت گفت: با توجه به اینکه وحدت و همدلی امت اسلامی در دنیای پرتلاطم کنونی که آکنده از تحولات سریع و شگرف شده، به اولویت جهان اسلام تبدیل شده است، به موازات آن تلاش استکبار جهانی برای ایجاد تفرقه میان مسلمانان در دهه‌های اخیر رشد بیشتری پیدا کرده است؛ بنابر این ترویج نگاه نخبگان و خیرخواهانه جهان اسلام در این زمینه در بین آحاد مردم برای پایداری در برابر تفرقه‌افکنی‌ها امری ضروری است.

وی افزود: در این شبکه رادیویی، مأموریت‌هایی در نظر گرفته شده که بهره‌مندی از منابع تولیدی انبوه سازمان در زمینه وحدت و نیز سایر تولیدات ارزشمند رسانه‌ای، ضمن برنامه‌ریزی برای تولیدات جدید و جذاب در رویکردها و ساختارهای مختلف برنامه‌سازی، حداکثر همراهی و تعامل با کارشناسان خبره این امر و نیز نهادهای دولتی و غیر دولتی فعال در زمینه وحدت امت اسلامی، از جمله آن است.

رادیو وحدت با نگاه به ضرورت انسجام بین مسلمانان جهان و ایران روی موج اف. ام ردیف ۹۵. ۵ مگاهرتز و نیز شبکه اینترنتی ایران‌صدا قابل دریافت است.

فعالیت رسمی این شبکه طی مراسمی به تاریخ دوشنبه، ۲۷ مهرماه، در صدا و سیما، ساختمان شهدای رادیو آغاز می‌شود.

شبکه رادیویی فرهنگ به عنوان شبکه پشتیبان رادیو وحدت تعیین شده است./ ت
ایکنا