پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله وسلم : پس از من هرگاه شک آفرینان و بدعت گذاران در دین را دیدید، از آنان ابراز برائت کنید... و از معایب آنان بگویید... تا مبادا در خراب کردن اسلام طمع کنند. () , وسائل الشیعه 508/11      

موسسه فـرق و ادیــان زاهـــدان

||| X

آیت‌الله محامی:

چهارشنبه 26 شهریور ماه 99 16:43

جاهلیت مدرن پا جای پای جاهلیت قدیم گذاشته است

مفاز/ نماینده رهبر معظم انقلاب در امور اهل سنت سیستان‌وبلوچستان با اشاره به اهانت چندباره به مقام پیغمبر اعظم(ص) و محکوم کردن این اقدام زشت اظهار داشت: جاهلیت مدرن پا جای پای جاهلیت قدیم گذاشته است.

به گزارش مفاز، آیت‌الله مصطفی محامی در دومین جلسه شورای اجتماعی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان‌وبلوچستان با اشاره به اهانت چندباره به مقام پیغمبر اعظم و پیامبر رحمت(ص) و محکوم کردن این اقدام زشت اظهار کرد: جاهلیت مدرن پا جای پای جاهلیت قدیم گذاشته است و همان گونه که شخص شخیص پیامبر اکرم(ص) در ایام حیات ظاهری‌شان با انواع اذیت‌ها و توهین‌ها و بدگویی‌ها مواجه بود، بشریت متمدن‌نمای امروزی هم با عناوین فریبنده مثل آزادی بیان و عقیده به خود اجازه می‌دهد به پیامبری که «رحمه للعالمین» بود اهانت کند.

نماینده رهبر معظم انقلاب در امور اهل سنت سیستان‌وبلوچستان با اشاره به این که هم و غم پیامبر اکرم(ص) هدایت و سعادت بشریت بود، خاطرنشان کرد: این دلسوزی تا جایی پیش می‌رود که  به تعبیری خداوند هم برای این دلسوزی، دلسوزی می‌کند و ایشان را دلداری می‌دهد که «آن قدر خودت را به زحمت نیانداز».

امام جمعه زاهدان با اشاره به آیات دیگری که در باب شخصیت پیامبر اکرم(ص) آمده، عنوان داشت: به جای سپاس‌گزاری و قدردانی از زحمات چنین پیامبری، ایشان مورد اهانت قرار می‌گیرد و این کار واقعا محکوم است.

آیت‌الله محامی با اشاره به سکوت برخی از مجامع بین‌المللی و بدتر از آن حمایت برخی از دولت‌ها و دستگاه‌ها از این اقدام به بهانه آزادی بیان، بیان داشت: همه این اقدامات به خاطر این است که شخصیت نورانی پیامبر اکرم(ص) همچنان پرتوافشانی و هدایت‌گری می‌کند و اسلام و جامعه اسلامی رو به رشد هستند که دشمنان از آنها احساس خطر می‌کنند و به مقابله می‌پردازند که از این جهت امیدبخش است و امیدواریم که روز‌به‌روز شاهد رشد اسلام و اسلام خواهی مردم دنیا باشیم./ ت

7872.jpg

روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان