پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله وسلم : پس از من هرگاه شک آفرینان و بدعت گذاران در دین را دیدید، از آنان ابراز برائت کنید... و از معایب آنان بگویید... تا مبادا در خراب کردن اسلام طمع کنند. () , وسائل الشیعه 508/11      

موسسه فـرق و ادیــان زاهـــدان

||| X

جمعه 10 مرداد ماه 99 00:12

خودسوزی خبری رسانه های جریان تبشیر

مفاز/ یکی از رسانه وابسته به جریات تبشیر فارسی زبان، خبر حمله جنگنده های آمریکایی به هواپیمای مسافر بری ماهان در خاک سوریه را منتشر کرد.

به گزارش مفاز، یکی از رسانه وابسته به جریات تبشیر فارسی زبان، خبر حمله جنگنده های آمریکایی به هواپیمای مسافر بری ماهان در خاک سوریه را منتشر کرد. محتوای خبر به گونه ای تنظیم شده است که کاملا موضع خصمانه دولت آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران را بیان کرده و حمله نظامی و موذیانه جنگنده آمریکایی به هواپیمای مسافر بری ماهان را به خوبی ثابت می کند.

رسانه های وابسته به جریان تبشیر همواره از سیاست های خصمانه دولت آمریکا علیه نظام جمهوری اسلامی ایران به صورت متعصبانه حمایت می کنند تا با کمک های مالی اربابان شان ، بتوانند زندگی روز مره شان را سپری بکنند.

این امر نشان می دهد که آنان هیچ سیاست خبری مشخص و هدفمندی را دنبال نمی کنند. در همین راستا در خبرهای منتشر شده از سوی رسانه های تبشیر به کرات اخباری دیده می شود که بر خلاف مواضع و سیاست های دولت آمریکا است. جالب تر اینجاست که مدیران این رسانه ها ، توان فهمیدن خطا و اشتباهات شان را هم ندارند.

به عنوان مثال یکی از رسانه وابسته به جریات تبشیر فارسی زبان، خبر حمله جنگنده های آمریکایی به هواپیمای مسافر بری ماهان در خاک سوریه را منتشر کرد. محتوای خبر به گونه ای تنظیم شده است که کاملا موضع خصمانه دولت آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران را بیان کرده و حمله نظامی و موذیانه جنگنده آمریکایی به هواپیمای مسافر بری ماهان را به خوبی ثابت می کند.

در رسانه های رسمی کشور آمریکا، این حرکت غیر قانونی و غیر انسانی جنگنده آمریکایی، کاملا مسکوت مانده و هیچ اشاره اجمالی هم به آن نکردند اما این خبر به عنوان اخبار مهم در صدر سایت خبری وابسته به جریان تبشیر بارگذاری شده و مدیران این سایت با گذشت 5 روز به اشتباه فاحش خود پی نبرده اند./ ت
رهپویان علم