پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله وسلم : پس از من هرگاه شک آفرینان و بدعت گذاران در دین را دیدید، از آنان ابراز برائت کنید... و از معایب آنان بگویید... تا مبادا در خراب کردن اسلام طمع کنند. () , وسائل الشیعه 508/11      

موسسه فـرق و ادیــان زاهـــدان

||| X

دوشنبه 19 اسفند ماه 98 21:47

سخنان خاخام صهیونیستی به رسانه های ضدانقلاب

مفاز/ گیورا ردلر در جلسه محرمانه با مدیران و کارکنان بی بی سی ، من و تو ، صدای آمریکا ، ایران اینترنشنال و... در لندن مطالب مهمی بیان کرده که برای نخستین بار منتشر می شود.

به گزارش مفاز، سخنان مهم «گیورا ردلر» در جلسه محرمانه با مدیران و کارکنان بی بی سی ، من و تو ، صدای آمریکا ، ایران اینترنشنال و... برای نخستین بار منتشر می شود:

شما کار مهمی دارید و برای اسراییل خدمات مهمی انجام می دهید. من از صمیم قلب از شما تشکر می کنم. نگران هزینه نباشید، دوستان ما هستند. عربستان قبول کرده همه هزینه ها را بدهد. اما کار شما چیست؟!

ایران را سیاه سیاه نشان دهید. کاری کنید که ایرانیها از همه چیز و همه کس متنفر شوند. آنها را بمباران خبری کنید، هر لحظه و هرساعت ، با خبرهای ناامید کننده و ترسناک مردم ایران را دائم بترسانید ، شکنجه روحی بدهید.

مردم ایران ادعای آقایی می کنند ، اما برده ما هستند. آنها را تحقیر کنید . با انواع فیلمها و مستندات غربی تحقیرشان کنید. آنها نباید احساس غرور و افتخار کنند. دروغهای بزرگ بدهید آنها باور می کنند . در ذهن آنها بکوبید که تلویزیون ایران دروغگوست تا جذب اخبار شما شوند.

شما بار سنگینی بر دوش دارید؛ باید تلاش کنید، حتی یک لحظه آرام نباشید. زمانی آرام خواهیم شد که باهم در تهران باشیم .و جشن پیروزی بر رژیم خمینی بگیریم.

راست و دروغ را بهم بریزید و معجونی از اخبار جهت دار درست کنید. مردم ایران سواد ندارند ، مطالعه ندارند، تمام حرفهای شما را باور خواهند کرد. من اطمینان دارم شما موفق خواهید شد. چون خداوند با یهود است. خداوند با ماست. ایرانیها کافر و مشرک هستند. آنها را فریب دهید تا برده ما شوند.

شما نباید هیچ خبر مثبتی از ایران انتشار دهید. مردم ایران نباید به آینده امیدوار شوند. آنها باید دائم خبر منفی بشنوند. بگذارید شما را راحت کنم ، تنها راه شکست رژیم خمینی ناامید کردن مردم ایران هست. آنها از رژیم پشتیبانی می کنند و کار ما سخت شده است.

دوست من ترامپ کارش را بدرستی انجام می دهد. تحریم اقتصاد ایران کار بسیار واجبی هست. ایرانیها باید مجازات شوند ، آنها قصد نابودی ما را دارند. سپاه را تخریب کنید ، تمام کار شما این باشد. من برایتان آرزوی موفقیت می کنم.

پی نوشت: مردم عزیز ایران ، سخنان این خاخام صهیونیستی را بدقت بخوانید و تفکر کنید. آنها چه در سر دارند و برای ما چه نقشه ها کشیده اند. هشیار و بیدار باشید. فریب رسانه های ضدانقلاب را نخورید. دریغ است ایران که ویران شود./ ت