پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله وسلم : پس از من هرگاه شک آفرینان و بدعت گذاران در دین را دیدید، از آنان ابراز برائت کنید... و از معایب آنان بگویید... تا مبادا در خراب کردن اسلام طمع کنند. () , وسائل الشیعه 508/11      

موسسه فـرق و ادیــان زاهـــدان

||| X

یوگا، تقدس عمل جنسی با روسپیان!!

دوشنبه 29 بهمن ماه 97 12:39

یوگا، تقدس عمل جنسی با روسپیان!!

به گمان برخی از آنجا که یوگا مخالف آزادی جنسی است و برای ارتباطات جنسی محدودیت هایی دارد، پس می تواند شبیه اسلام باشد و عده ای به دلیل این تشابه ظاهری مابقی مبانی آن را هم با تغافل قبول می کنند.

باید بگوییم که چنین برداشتی کاملا اشتباه و نشان از ضعف در شناخت مبانی یوگا و اسلام است. درست است که یوگا برای روابط جنسی و غرق شدن در آنها نهی هایی داشته و در این شبه معنویت تقلبی روابط نامشروع نکوهیده شناخته شده است و از طرفی یوگی کامل کسی است که در تجرد باشد اما با تورق در کتب ترویجی یوگا به این مطلب می رسیم که در حالاتی به راحتی داشتن روابط نامشروع برای یک یوگی آزاد می شود!

 می گویند اگر کسی بتواند به مرحله ای برسد و بر غریزه خود تسلط پیدا کند (که یک امر شخصی است و هر کس می تواند چنین ادعای داشته باشد) در این صورت می تواند با دیگران رابطه آزاد برقرار کند و هیچ محدودیتی نداشته باشد! او می تواند با آزادی کامل به اعمال خلاف بپردازد و از اعمال نامشروع جنسی لذت ببرد حتی اگر طرف مقابل او یک روسپی باشد!
هیچ، انرژی جنسی و یوگا،ص 71antisect