پیامبر اکرم (ص) : لِيَتَهَيَّأ أحَدُكُم لِزَوجَتِهِ كَما تَتَهَيّأُ زَوجَتُهُ لَهُ («هر يك از شما بايد خود را براى همسرش آراسته كند، همچنان كه همسرش خود را براى او مى آرايد») , الجعفريّات : ص ۲۸      

موسسه فـرق و ادیــان زاهـــدان

||| X

کمپین \"ش\" مثل شیاد

شنبه 7 مرداد ماه 96 06:56

کمپین \"ش\" مثل شیاد

طرفداران فرقه حلقه تصور می کنند خواهند توانست به کمک رسانه ها حرف خلاف خود را به کرسی نشانده و به خواسته خود برسند. آنها در همین راستا و با هدف فشار آوردن بر قوه قضائیه اقدام به راه اندازی کمپین الف مثل استاد نموده اند.

به گزارش مفاز؛ در چند وقت اخیر شاهد تشدید حمایت رسانه های ضد انقلاب، عده ای وطن فروش و سازمان های به اصطلاح حقوق بشر غربی از یک مسلک شیطانی به نام عرفان حلقه که توسط فردی ملحد و متوهم به نام محمد علی طاهری به وجود آمده هستیم. همین حمایت ها طرفداران فرقه حلقه را متوهم کرده، تصور می کنند خواهند توانست به کمک این رسانه ها حرف خلاف خود را به کرسی نشانده و به خواسته خود برسند. آنها در همین راستا و با هدف فشار آوردن بر قوه قضائیه اقدام به راه اندازی کمپین الف مثل استاد نموده اند.

از این رو مجموعه منتقدین فرقه حلقه تصمیم بر این گرفته که به روشنگری در این زمینه بپردازد و در مقابل ایجاد کمپین " الف " مثل استاد حامیان عرفان شیطانی حلقه، کمپین " ش " مثل شیاد را ایجاد نماید که دارای اهداف به شرح زیر است :

1. روشنگری در زمینه اهداف فرقه شیطانی حلقه

2. آگاه سازی جامعه نسبت به انحرافات فرقه شیطانی حلقه

3. آگاه سازی افراد از ماهیت موسس فرقه شیطانی حلقه به نام محمد علی طاهری

4. معرفی لطمات جبران ناپذیر گرفتار شدن در استارت این حلقه

5. ایجاد هماهنگی در جبهه افراد انقلابی برای مقابله با تحرکات ضد دین معاندین نظام

6. معرفی نجات یافتگان از این فرقه شیطانی

 

آدرس کانال تلگرامی " ش " مثل شیاد :

https://t.me/joinchat/AAAAAEKSuqpRRJ2t6pq2Yw

آدرس صفحه اینستاگرامی کمپین " ش " مثل شیاد :


https://www.instagram.com/shaiad01/

آدرس صفحه توییتر کمپین "ش" مثل شیاد :

https://twitter.com/shaiad01 فرقه نیوز