پیامبر اکرم (ص) : أنَّهُ نَهى عَن نِكاحٍ يُرادُ بِهِ غَيرُ وَجهِ اللّهِ وَالعِفَّةِ ، ونَهى عَنِ النِّكاحِ بِالرِّياءِ وَالسُّمعَةِ . (از پيامبر خدا صلى الله عليه و آله نقل شده كه ايشان از ازدواجى كه براى غير رضاى خدا و حفظ پاك دامنى باشد ، نهى فرمود ، و از ازدواج براى خودستايى و شهرت طلبى نيز نهى فرمود) , دعائم الإسلام : ج ۲ ص ۱۹۶ ح ۷۱۴ .      

موسسه فـرق و ادیــان زاهـــدان

||| X

کلیسای پنسیلوانیا در آمریکا به مدت ۷۰ سال از آزار جنسی کودکان اطلاع داشته است

پنجشنبه 8 شهریور ماه 97 12:09

کلیسای پنسیلوانیا در آمریکا به مدت ۷۰ سال از آزار جنسی کودکان اطلاع داشته است

به تازگی و از میان پرونده‌های سری کلیسای پنسیلوانیا در آمریکا ثابت شده که خود این کلیسا از رسوایی آزار جنسی کودکان اطلاع داشته و حتی آن را به آگاهی واتیکان نیز رسانده است.

به گزارش مفاز؛‌ به تازگی و از میان پرونده‌های سری کلیسای پنسیلوانیا در آمریکا ثابت شده که خود این کلیسا از رسوایی آزار جنسی کودکان اطلاع داشته و حتی آن را به آگاهی واتیکان نیز رسانده است.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، هفته پیش بود که اسقف ویگانو سفیر سابق واتیکان در آمریکا به دلیل لاپوشانی آزار جنسی کودکان توسط کشیش‌های آمریکایی خواستار استعفای پاپ شده بود. پیشتر نیز رسوایی آزار جنسی کودکان در ۷ دهه گذشته در کل ایالات متحده منتشر شد. حالا مشخص شده که کلیسای پنسیلوانیا نیز در هفتاد سال گذشته از همه این آزارها خبر داده و حتی آنها را به صورت سری به واتیکان نیز گزارش می‌داده است.