امام حسین علیه السلام : مَن دَعا عَبدا مِن ضَلالَةٍ إلى مَعرِفَةِ حَقٍّ فَأَجابَهُ، كانَ لَهُ مِنَ الأَجرِ كَعِتقِ نَسَمَةٍ . («هر كس انسانى را از گم راهى به معرفت حق، فرا بخواند و او اجابت كند، اجرى مانند آزاد كردن بنده دارد» .) , مسند زيد : ص ۳۹۰ .      

موسسه فـرق و ادیــان زاهـــدان

||| X

پروپاگاندای جریان تبشیری برای فرار از رسوایی انهدام یک باند مسیحیت صهیونیستی

دوشنبه 12 آذر ماه 97 13:21

پروپاگاندای جریان تبشیری برای فرار از رسوایی انهدام یک باند مسیحیت صهیونیستی

رسانه های جریان تبشیری برای کاهش آثار این رسوایی همچون همیشه سیاست پروپاگاندای خود را با تحریف حقایق دنبال کردند.

به گزارش مفاز: در پی انتشار خبری مبنی بر شناسایی و انهدام یک باند تبشیری وابسته به فرقه مسیحیت صهیونیستی, رسانه های جریان تبشیری برای کاهش آثار این رسوایی همچون همیشه سیاست پروپاگاندای خود را با تحریف حقایق دنبال کردند.

در این راستا , سایت "محبت نیوز"، ارگان جریان تبشیر با واکنشی زودهنگام به این رسوایی, ضمن انتشار تحلیلی بر خبر مزبور, مدعی شد برخورد صورت گرفته به اتهام "نقشه تسخیر ایران" و در هاله ای از ابهام بوده است.
همچنین چونان همیشه, نزدیکی یک مناسبت مانند کریسمس را بهانه قرار داد و ادعا کرد این برخورد برای جلوگیری از برگزاری مراسم کریسمس در ایران رخ داده است.
این در حالی است که اولا, برخلاف تحریف محبت نیوز, علت برخورد با این باند در درجه اول, فعالیت های تبلیغی و تبشیری برای جذب افراد به فرقه مسیحیت صهیونیستی بوده که مطابق قانون, تخلف محسوب می شود.
از طرفی, ارتباط و خط گیری عناصر تبشیری باند مزبور با رژیم صهیونیستی و برخی اسناد مکشوف نیز حکایت از فعالیت های تشکیلاتی این محفل تبشیری داشته است که می تواند مصادیقی از اتهاماتی چون جاسوسی, اقدام علیه امنیت ملی و توهین به مقدسات, محسوب گردد.

در ثانی, ادعای برخورد به بهانه کریسمس نیز با عنایت به شواهد موجود از برکزاری آزادانه مراسم آیینی و جشن های پیروان دین مسیحیت در ایران(ارامنه و آشوریان) کاملا مضحک بوده و ترفندی است رسانه ای برای انحراف افکارعمومی. حقیقت آن است که این گونه پروپاگانداهای محبت نیوز , بسیار کلیشه ای و نخ نما شده و اغراض نهفته در آن, کاملا بر اهل نظر مکشوف است.
فرقه نیوز