پیامبر اکرم (ص) : أنَّهُ نَهى عَن نِكاحٍ يُرادُ بِهِ غَيرُ وَجهِ اللّهِ وَالعِفَّةِ ، ونَهى عَنِ النِّكاحِ بِالرِّياءِ وَالسُّمعَةِ . (از پيامبر خدا صلى الله عليه و آله نقل شده كه ايشان از ازدواجى كه براى غير رضاى خدا و حفظ پاك دامنى باشد ، نهى فرمود ، و از ازدواج براى خودستايى و شهرت طلبى نيز نهى فرمود) , دعائم الإسلام : ج ۲ ص ۱۹۶ ح ۷۱۴ .      

موسسه فـرق و ادیــان زاهـــدان

||| X

واکنش تشکیلات بهایی در مقابل مسلمان شدن شما چه بود؟

چهارشنبه 9 خرداد ماه 97 15:06

واکنش تشکیلات بهایی در مقابل مسلمان شدن شما چه بود؟

همسرم تعریف می کرد که وقتی من با گریه و لابه برنامه ها را نزد یکی از خادمین بردم اول فکر می کرد شوخی می کنم اما بعد که گریه وحالت مشوش من را دید و اینکه برنامه را آوردم باورش شد و با حالت تعجب و بهت نشست و گفت چرا اینطور شده لابد مریض شده حتماً مشکلی پیش آمده ما که تازه به ایشان وام داده بودیم ما که هر کاری از دستمان برمی آید از ایشان دریغ نمی کردیم

به گزارش مفاز؛ همسرم تعریف می کرد که وقتی من با گریه و لابه برنامه ها را نزد یکی از خادمین بردم اول فکر می کرد شوخی می کنم اما بعد که گریه وحالت مشوش من را دید و اینکه برنامه را آوردم  باورش شد و با حالت تعجب و بهت نشست و گفت چرا اینطور شده لابد مریض شده حتماً مشکلی پیش آمده ما که تازه به ایشان وام داده بودیم ما که هر کاری از دستمان برمی آید از ایشان دریغ نمی کردیم حالا چه اتفاقی افتاده ؟ او سپس به منزل ما آمد و به عنوان یک پرسشگر گفت فلانی این چه حرفی است که خانمت زده انشاالله که دروغ است این چه شوخی است که مطرح کردی ، ممکن است دیگران فکر کنند که شما راست می گویید .آنها با کمال تجعب دیدند که من این مسئله را تأیید کرده و واقعاً به همان شکل بوده و شوخی هم در کار نیست . گفتم از این لحظه اسم من را از جامعه حذف کنید . آنها شروع کردند به گریه و همانجا از تلفن منزل ما به سایرین اطلاع دادند . خادمین دیگر آنها هم آمدند اعضای هئیت های مختلف بهائی آمدند و شروع کردند به گریه و زاری . به هر حال برای اولین بار در بهائیت آن منطقه آن جلسه ضیافت منعقد نشد و آن را تبدیل کردند به جلسه دعا و نیایش و التماس به حضرت باب که کاری بکند که این فکر از ذهن من دور بشود که نشد .