پیامبر اکرم (ص) : أسعَدُ العَجَمِ بِالإسلامِ أهلُ فارِسَ (خوشبخت ترين ملّت غير عرب به واسطه اسلام ، ايرانيان اند) , ميزان الحكمه ، ح ۱۵۷۵۶      

موسسه فـرق و ادیــان زاهـــدان

||| X

نظر فرقه بهائیت درباره سوزاندن کتب مقدس

دوشنبه 31 اردیبهشت ماه 97 11:27

نظر فرقه بهائیت درباره سوزاندن کتب مقدس

یکی از احکام فرقه ضاله بهائیت ، سوزاندن همه کتاب های مقدس و آسمانی به غیر از کتب این فرقه منحرف است . این حکم اولین بار توسط میرزاعلی محمد باب در کتاب بیان ذکر شد و پس از آن به تأیید میرزا حسینعلی نوری ، سر کرده تشکیلات بهائیت رسید .

به گزارش مفاز؛ یکی از احکام فرقه ضاله بهائیت ، سوزاندن همه کتاب های مقدس و آسمانی به غیر از کتب این فرقه منحرف است . این حکم اولین بار توسط میرزاعلی محمد باب در کتاب بیان ذکر شد و پس از آن به تأیید میرزا حسینعلی نوری ، سر کرده تشکیلات بهائیت رسید . بر همین اساس در پی هتک حرمت مجدد قرآن کریم در ایالات متحده آمریکا ، یک عضو محفل ملی بهائیان آمریکا طی گفتگویی تلویزیونی از این اقدام ابراز شادی و رضایت کرد . این عضو محفل بهائیان آمریکا که روابط نزدیکی نیز با سازمان های اطلاعاتی و امنیتی این کشور دارد در این گفتگوی تلویزیونی ضمن توجیه این اقدام در چهار چوب آزادی بیان ، نه تنها از هر گونه محکوم کردن آن خودداری کرد بلکه با لحنی که نشان از خوشحالی و خرسندی وی داشت در مورد حادثه هتک حرمت قرآن کریم سخن گفت .