پیامبر اکرم (ص) : أنَّهُ نَهى عَن نِكاحٍ يُرادُ بِهِ غَيرُ وَجهِ اللّهِ وَالعِفَّةِ ، ونَهى عَنِ النِّكاحِ بِالرِّياءِ وَالسُّمعَةِ . (از پيامبر خدا صلى الله عليه و آله نقل شده كه ايشان از ازدواجى كه براى غير رضاى خدا و حفظ پاك دامنى باشد ، نهى فرمود ، و از ازدواج براى خودستايى و شهرت طلبى نيز نهى فرمود) , دعائم الإسلام : ج ۲ ص ۱۹۶ ح ۷۱۴ .      

موسسه فـرق و ادیــان زاهـــدان

||| X

نحوه آشنایی و ارتباط بر قرار کردن فرزندانتان با عقاید اسلامی چگونه بود؟

چهارشنبه 16 خرداد ماه 97 16:55

نحوه آشنایی و ارتباط بر قرار کردن فرزندانتان با عقاید اسلامی چگونه بود؟

دخترم به توصیه خودم از طریق معلمش با اسلام آشنا شد . طبعاً بچه کلاس اول و دوم وقتی از توجه ویژه معلمی بر خوردار شود و جامعه برایش یک ارزش ویژه در نظر بگیرد خوشحال میشود . او از اینکه از این همه فشار و سیطره جامعه بهائی رها شده و مورد احترام جامعه اسلامی بود احساس رضایت می کرد .

به گزارش مفاز؛ دخترم به توصیه خودم از طریق معلمش با اسلام آشنا شد . طبعاً بچه کلاس اول و دوم وقتی از توجه ویژه معلمی بر خوردار شود و جامعه برایش یک ارزش ویژه در نظر بگیرد خوشحال میشود . او از اینکه از این همه فشار و سیطره جامعه بهائی رها شده و مورد احترام جامعه اسلامی بود احساس رضایت می کرد . پسرم هم که کوچک بود و به تدریج در خانواده با مسائل دینی آشنا شد. پسرم در حال حاضر عضو فعال دانشگاه آزاد اسلامی واحد میاندوآب است و هر شب سه شنبه در پایگاه مسجد علی بن ابیطالب مراسم دعا دارند . او به عنوان مربی باشگاه سپاه پاسداران آنجا خدمت می کند و دوستانش همه حزب الهی و بچه مسجدی هستند . اگر یک برنامه ای داشته باشند همیشه او را با رغبت دعوت می کنند . زمانی ایشان را ر مسجد ، مسئول یک قسمت از یک هئیت مذهبی کرده بودند و خیلی خوشحال بود که مثلاً مسئولیت انتظامات یک بخش از مسجد را به او سپرده بودند . من می بینیم که فرزندانم در جامعه اسلامی هضم شده و هیچ مشکلی ندارد به تنهایی به نماز جمعه می روند در نمازهای جماعت شرکت می کنند دوستانشان هم مسلمان های شناسنامه ای نیستند بلکه عامل به اسلام هستند .