پیامبر اکرم (ص) : أنَّهُ نَهى عَن نِكاحٍ يُرادُ بِهِ غَيرُ وَجهِ اللّهِ وَالعِفَّةِ ، ونَهى عَنِ النِّكاحِ بِالرِّياءِ وَالسُّمعَةِ . (از پيامبر خدا صلى الله عليه و آله نقل شده كه ايشان از ازدواجى كه براى غير رضاى خدا و حفظ پاك دامنى باشد ، نهى فرمود ، و از ازدواج براى خودستايى و شهرت طلبى نيز نهى فرمود) , دعائم الإسلام : ج ۲ ص ۱۹۶ ح ۷۱۴ .      

موسسه فـرق و ادیــان زاهـــدان

||| X

قبل از انقلاب ، مبارزه با بهائیت ، مبارزه با شاخ و برگ بود . آیا بهائیت از بین رفت یا چندین برابر شد؟

دوشنبه 8 آبان ماه 96 09:18

قبل از انقلاب ، مبارزه با بهائیت ، مبارزه با شاخ و برگ بود . آیا بهائیت از بین رفت یا چندین برابر شد؟

خیلی خوشحالم از اینکه پرسش هایی که پرسیده می شود ، دقیقا سؤالاتی است که برادران انجمنی می پرسند! بله ، مبارزه با بهائیت مبارزه با شاخ و برگ بود

به گزارش مفاز؛ خیلی خوشحالم از اینکه پرسش هایی که پرسیده می شود ، دقیقا سؤالاتی است که برادران انجمنی می پرسند! بله ، مبارزه با بهائیت مبارزه با شاخ و برگ بود ، به دلیل اینکه همان حضرت ((آیت ا.....بروجردی )) که خود برادران انجمن خیلی به ایشان اظهار ارادت میکنند ومعتقدند که آقای بروجردی ،ما را تآیید می کردند ، در کتاب خاطرات آقای فلسفی ،  درست خطی دارند که به آقای فلسفی نامه نوشته و درباره مبارزه با بهائیت می گویند : اینجانب به کلی از اصطلاحات این مملکت ، مآیوسم و اشاره ای دارند به این منصمون که : مملکت را بهائی ها اداره می کنند و آیا اعلی حضرت خیر دارند که بهائی هادارند در این مملکت چه کار می کنند؟ آنجامی گویند:ن نمی دانم با چه ناقوسی  می شود این خوابیده ها را بیدار کرد . عزیز من ! وضعیت بهائیت در رژیم پهلوی ،این بود شما الان را نگاه نکنید ،  بروید تاریخ بخوانید . اولآ، جایگاه قدرت بهائیت در رژیم پهلوی با الآن قابل قیاس نیست . در ثانی ،بله که شاخ و برگ بود . به دلیل ینکه خود انجمنی ها دیدند وقتی انقلاب پیروز شد ، بهائیت پوکید . این لفظ ((پوکید )) عین عبارت جناب آقای دکتر ((نادر فضلی )) یکی از مسئولان فعلی انجمن حجتیه بود که به من گفت . بله بهائیت با پیروزی انقلاب پوکید ، به چه دلیل ؟ به این دلیل که تا انقلاب پیروز شد ، برخی از آن ها فرار کردند یا بعضی که جرم سنگین داشنتد دستگیر شدند از همه مهم تر اینکه چون قبل از انقلاب فعال بودند ومردم این ها را علنا می شناختند بعضا خودمردم با فعلیت آن ها برخورد کردند بله رژیم که سقوط کرد بهائیت در این مملکت به صفر رسید اگر الان بعد از چندین سال فعال شدند چون دوباره به مرور زمان مجدا وارد شده نفوذ کردند وفعالیتشان را باز هم گسترش داده اند تازه زورشان هم نرسیده حالا حالاها باید خودشان رابکشند وهیچ وقت هم به آن قدرتی که دررژیم پهلوی داشتند نخواهند رسید کجا چند صد برابر شد؟ بروید تاریخ بخوانید !