پیامبر اکرم (ص) : أنَّهُ نَهى عَن نِكاحٍ يُرادُ بِهِ غَيرُ وَجهِ اللّهِ وَالعِفَّةِ ، ونَهى عَنِ النِّكاحِ بِالرِّياءِ وَالسُّمعَةِ . (از پيامبر خدا صلى الله عليه و آله نقل شده كه ايشان از ازدواجى كه براى غير رضاى خدا و حفظ پاك دامنى باشد ، نهى فرمود ، و از ازدواج براى خودستايى و شهرت طلبى نيز نهى فرمود) , دعائم الإسلام : ج ۲ ص ۱۹۶ ح ۷۱۴ .      

موسسه فـرق و ادیــان زاهـــدان

||| X

فرقه های ضاله و بهائیت را از راه های قانونی باید منزوی کرد

یکشنبه 30 اردیبهشت ماه 97 14:42

فرقه های ضاله و بهائیت را از راه های قانونی باید منزوی کرد

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد شاهچراغی در همایش محفل \" نیرنگ \" که به منظور جریان شناسی فرقه ضاله بهائیت و انجمن منحرفه حجتیه برگزار شده بود ، گفت : اسلام تأکید فراوانی بر مبارزه با دشمن و دشمن شناسی دارد و از این رو حدود 700 آیه مبارکه در قرآن مجید در ارتباط با این مهم نازل شده است .

به گزارش مفاز؛ حجت الاسلام والمسلمین سید محمد شاهچراغی در همایش محفل " نیرنگ " که به منظور جریان شناسی فرقه ضاله بهائیت و انجمن منحرفه حجتیه برگزار شده بود ، گفت : اسلام تأکید فراوانی بر مبارزه با دشمن و دشمن شناسی دارد و از این رو حدود 700 آیه مبارکه در قرآن مجید در ارتباط با این مهم نازل شده است . وی با بیان اینکه مسلمان واقعی همه روزه و در همه حال در مبارزه و جهاد است ، اظهار کرد : ملت ایران مبارزی است و برای دفاع از این دین چه در جنگ سخت و چه در جنگ نرم به مبارزه می پردازد و این مبارزه یا با سلاح و یا از طریق زبان ادامه دارد . امام جمعه سمنان بأکید بر اینکه فرقه های منحرف ، خطر ناکند ، افزود : باید با کار فرهنگی و از راه و مجرای قانونی با این فرق و به خصوص با فرقه ضاله بهائیت مبارزه و آنها را منزوی کرد . وی رسالت روحانیت را در این مبارزه ، مهم ارزیابی کرد و گفت : باید بیش از اینها روشنگری کرد و نباید نسبت به رشد آنها بی تفاوت باشیم چرا که آنها دشمن اسلام اند . نماینده ولی فقیه خاطر نشان کرد : باید هر دشمنی متناسب با شرایط آن مبارزه کرد چه این دشمن آمریکا باشد چه بهائیت . امام جمعه سمنان همچنین بر اهمیت تربیت کودکان تأکید کرد و گفت : کودکان امروز بزرگان فردا هستند و از این رو اگر خوب و آنگونه که اسلام از ما ما خواسته آنها را تربیت کنیم ، آینده کشور تأمین می شود . دین مبین اسلام تأکید بسیاری دارد که کودکان را با 

مهارت های اجتماعی  و فرائض دینی آشنا کنیم اما متأسفانه در بیشتر مواقع ما بیشتر به فکر ظاهر فرزندان و کودکان هستیم نه به فکر دین و درون آنها .