پیامبر اکرم (ص) : أنَّهُ نَهى عَن نِكاحٍ يُرادُ بِهِ غَيرُ وَجهِ اللّهِ وَالعِفَّةِ ، ونَهى عَنِ النِّكاحِ بِالرِّياءِ وَالسُّمعَةِ . (از پيامبر خدا صلى الله عليه و آله نقل شده كه ايشان از ازدواجى كه براى غير رضاى خدا و حفظ پاك دامنى باشد ، نهى فرمود ، و از ازدواج براى خودستايى و شهرت طلبى نيز نهى فرمود) , دعائم الإسلام : ج ۲ ص ۱۹۶ ح ۷۱۴ .      

موسسه فـرق و ادیــان زاهـــدان

||| X

فرقه شیرازی ها عملاً فرمان های صادره از اتاق های فکر انگلیس را اجرا می کنند/ ماهیت تشیع انگلیسی افشا شود

سه شنبه 7 فروردین ماه 97 10:42

فرقه شیرازی ها عملاً فرمان های صادره از اتاق های فکر انگلیس را اجرا می کنند/ ماهیت تشیع انگلیسی افشا شود

کارشناس دینی در مدرسه الزهرا(س) بافق به تشریح سیمای منافقان در قرآن پرداخت و گفت: فرقه شیرازی ها به نام اسلام، به اسلام و مذهب تشیع ضربه می زنند و عملا فرمان های صادر شده از اتاق های انگلیس خبیث را اجرا می کند و بر همه طلاب و مبلغان است که فعالیت های ضد اسلامی این جریان انحرافی را برای مردم افشا کنند.

به گزارش مفاز؛ در یزد، صادقیان، در جمع طلاب مدرسه علمیه الزهرا(س) بافق، اظهار کرد: بر اساس آیه 145 سوره نساء خداوند متعال می فرماید: همانا منافقان در «درک اسفل» هستند و این پایین ترین درجه از جهنم است.

 وی افزود: در حدیثی آمده که تابوتی در پایین ترین درجه جهنم قرار دارد و در آن چندین نفر از افراد قبل از بعثت پیامبر(ص) و نیز چندین نفر از امت پیامبر در آن قرار دارند که هرگاه خداوند بخواهد جهنم شعله ور شود در این تابوت باز می شود و شعله های آن همه جهنم را فرا می گیرد. 

این کارشناس دینی تصریح کرد: یکی از این افراد که باعث شد سنگ بنای انحراف در طول حیات آدمی در بین بشریت استقرار یابد قابیل فرزند حضرت ادم(ع) بود که اولین قاتل بشریت به شمار می رود.

صادقیان ادامه داد: بر اساس آیات قرآنی گروه اول  از منافقان «حاکمان فاسد» از جمله ابوسفیان هستند  که به ظاهر به دین اسلام ایمان آوردند ولی فعالیت های خود را بر ضد نظام اسلامی به صورت زیرزمینی ادامه می دادند.

وی اضافه کرد:  گروه دوم «خبرچینان و جاسوسان» دشمنان هستند که در عصر ما مثل جاسوس هسته ای که به خاطر رسیدن به منافع چند روزه این دنیا اطلاعات هسته ای کشورمان را در اختیار دشمنان نظام اسلامی و موساد قرار می دهند و باعث به شهادت رسیدن دانشمندان هسته ای می شوند.

سخنران این نشست، گروه سوم منافقان در قران کریم را «متعصبان» نام برد که حق را می شناسند ولی تعصبشان اجازه نمی دهد که راه درست را انتخاب کنند مانند افرادی که به پیامبر(ص) می گفتند که ما می خواهیم بر دین پدرانمان باشیم حتی برخی از این گروه نقشه قتل پیامبر را بعد از جنگ تبوک کشیده بودند و در گردنه ای تلاش کردند ایشان را به شهادت برسانند اما خداوند متعال پیامبر خود را از این نقشه شوم آگاه کرد.

صادقیان، گروه چهارم  منافقان را کسانی دانست که حق را پذیرفته اند ولی آن را مخالف با منافع مادی خود می دانند.

وی یکی از مصادیق منافقان امروزی را فتنه گران سال 88 عنوان کرد و افزود: بعد از انتهابات سال 88 ما شاهد کار همه جانبه منافقان داخلی و دشمنان خارجی در این کشور بودیم و بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری ابعاد گسترده این فتنه در سالیان متمادی و آینده مشخص خواهد شد.

این کارشناس حوزوی تأکید کرد: وجود جریان های فتنه خیز به همه ما گوشزد می کند که بصیرت خود را افزایش دهیم و مراقب نفوذی ها در دولت ها و در میان امت های اسلامی باشیم حتی ممکن است برخی از این نفوذی ها در لباس روحانیت باشند و به اسلام ضربه های جبران ناپذیری را وارد کنند.

صادقیان یکی از روحانی نماهای امروز و مدعی حمایت از شیعه را سید صادق شیرازی دانست و گفت: وی وابسته به تشیع انگلیسی است  که به نام اسلام، به اسلام و مذهب تشیع ضربه می زنند و عملا فرمان های صادر شده از اتاق های انگلیس خبیث را اجرا می کند و بر همه طلاب و مبلغان است که فعالیت های ضد اسلامی این جریان انحرافی را برای مردم افشا کنند.

وی اقدام اخیر فرقه شیرازی در حمله به سفارت ایران در انگلیس را یادآور شد و افزود: فرقه شیرازی به راحتی در لندن به سفارت ایران حمله می کنند که این جریان برای انگلستان هم سود دارد و ثمره اش ایجاد تفرقه بین مسلمانان است.

این کارشناس دینی  یکی از اقدامات زشت این فرقه را پایین کشیدن پرچم ایران نام برد و گفت: معنای این اقدام، دشمنی فرقه شیرازی با ملت ایران را تداعی می کند.

حوزه