امام سجاد علیه السلام : الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِي تَحَبَّبَ إِلَيَّ وَ هُوَ غَنِيٌّ عَنِّي (ستايش خدايی را كه با من دوستی كند، در صورتی كه از من بی نياز است) , قسمتی از دعای ابوحمزه ثمالی      

موسسه فـرق و ادیــان زاهـــدان

||| X

شیعه انگلسی هیچ خطری برای استعمار ندارد

سه شنبه 7 فروردین ماه 97 10:44

شیعه انگلسی هیچ خطری برای استعمار ندارد

نشست علمی تحلیلی با عنوان « شیعه انگلیسی فتنه جدید استعمار» در دفتر مجلس وحدت مسلمین پاکستان شاخه قم برگزار شد.

به گزارش مفاز؛ با حضور روحانیون پاکستان نشست علمی تحلیلی با عنوان « شیعه انگلسی فتنه جدید استعمار» در دفتر مجلس وحدت مسلمین پاکستان شاخه قم قم برگزار شد.

حجت الاسلام محمد موسی حسینی دبیر مجلس وحدت مسلمین پاکستان شاخه قم در سخنرانی خود در این برنامه گفت: اکنون استعمار سعی دارد با کمک شیعه انگلیسی میان شیعه و سنی تفرقه ایجاد کند و برای تکمیل این هدف افرادی از لندن به مقدسات اهل تسنن توهین می کند.

دبیر مجلس وحدت مسلمین پاکستان شاخه قم شیعه انگلیسی را ابزار کار استعمار خواند و گفت: امروز خود شیعه انگلیسی تکمیل کننده پروژه شوم استعمار است و این گروه هیچ خطری برای استعمار ندارد.

وی افزود: اگر این گروه حامی شیعه هستند چرا هنوز علیه دشمنان اسلام و مسلمین، داعش و اسرائیل هیچ حرفی نزده اند؟! چرا فقط به مقدسات مذاهب دیگر توهین می کند؟! امروز باید ما به همه ی شیعیان بفهمانیم که این ها شیعه نیستد این گروه دنبال تفرقه بین شیعه و سنی هستند و ما با اتحاد و همدلی نمی گذاریم این ها در هدف پلیدشان موفق شوند.

حوزه