پیامبر اکرم (ص) : أنَّهُ نَهى عَن نِكاحٍ يُرادُ بِهِ غَيرُ وَجهِ اللّهِ وَالعِفَّةِ ، ونَهى عَنِ النِّكاحِ بِالرِّياءِ وَالسُّمعَةِ . (از پيامبر خدا صلى الله عليه و آله نقل شده كه ايشان از ازدواجى كه براى غير رضاى خدا و حفظ پاك دامنى باشد ، نهى فرمود ، و از ازدواج براى خودستايى و شهرت طلبى نيز نهى فرمود) , دعائم الإسلام : ج ۲ ص ۱۹۶ ح ۷۱۴ .      

موسسه فـرق و ادیــان زاهـــدان

||| X

شهادت یک بهائی از بی غیرتی و تعویض زنان در محافل بهائیت

شنبه 8 دی ماه 97 13:43

شهادت یک بهائی از بی غیرتی و تعویض زنان در محافل بهائیت

در فرقه ضاله بهائیت فساد اخلاقی و شهوترانی چندان مذموم نبوده و محدودیت جدی در اینگونه مسائل در نظر گرفته نشده زیرا که این فرقه ضاله فاقد هرگونه عرفان و معنویتی است و از این جهت با بازگذاشتن مرزهای جنسی تلاش می شود تا اشخاص را مورد فریب قرار داده و جذب فرقه نمایند.

بها در کتاب اقدس صفحه 15 به پیروان دستور می دهد:
“قد حكم الله لكل زان و زانية دية مسلمة الي بيت العدل و هي تسعة مثاقيل من الذهب و ان عاد مرة اخري عودوا بضعف الجزاء هذا ما حكم به مالك الاسماء. “

“خداوند حكم داده است كه هر يك از مرد و زن زنا كننده مي بايد ديه به بيت العدل تسليم كند و مقدار آن ديه نه مثقال طلا است و اگر دو مرتبه زنا كردند لازم است دو مقابل آن پرداخت كنند (دو برابر) و اين حكمي است از جانب مالك اسماء.”

چنانچه مشاهده شد بها با صدور چنین حکمی راه را برای زناکاران در بهائیت بازکرده است تا افرادی که از تمکن مالی و ثروت مادی بهره مند هستند بدون هیچ دغدغه و با پرداخت وجه به بیت العدل به بی بند و باری های جنسی بپردازند.


 تلگرام
 https://t.me/m_mafaz_lib
 ایتا
https://eitaa.com/m_mafaz_lib
 اینستاگرام
https://www.instagram.com/mafaz_pic
 کانال خبری
https://t.me/mafaz_news