پیامبر اکرم (ص) : أنَّهُ نَهى عَن نِكاحٍ يُرادُ بِهِ غَيرُ وَجهِ اللّهِ وَالعِفَّةِ ، ونَهى عَنِ النِّكاحِ بِالرِّياءِ وَالسُّمعَةِ . (از پيامبر خدا صلى الله عليه و آله نقل شده كه ايشان از ازدواجى كه براى غير رضاى خدا و حفظ پاك دامنى باشد ، نهى فرمود ، و از ازدواج براى خودستايى و شهرت طلبى نيز نهى فرمود) , دعائم الإسلام : ج ۲ ص ۱۹۶ ح ۷۱۴ .      

موسسه فـرق و ادیــان زاهـــدان

||| X

شما قبل از تبری از بهائیت چه شغلی داشتید

چهارشنبه 16 خرداد ماه 97 16:59

شما قبل از تبری از بهائیت چه شغلی داشتید

من معلم بودم و سال 61 با هشت سال سابقه معلمی اخراج شدم . ما در شهرستان میاندوآب ساکن بودیم و مرکز خدمت من شهرستان مهاباد بود به خاطر اینکه در آنجا زمینه بهائیت بیشتر بود و به حضور بهائی ها خیلی حساس نبودند .

به گزارش مفاز؛ من معلم بودم و سال 61 با هشت سال سابقه معلمی اخراج شدم . ما در شهرستان میاندوآب ساکن بودیم و مرکز خدمت من شهرستان مهاباد بود به خاطر اینکه در آنجا زمینه بهائیت بیشتر بود و به حضور بهائی ها خیلی حساس نبودند . نه اینکه بگویم استغفرالله آنها دارای بینش صحیح اسلامی نیستند اما چون آنجا بیشتر احزاب سیاسی فعال بودند کمتر سراغ این طور موضوعات می آمدند . یک آزمونی برای ما به عمل آمد که من بیشترین نمره را کسب کرده بودم . آنها فکر می کردند که من یک شیعه هستم و مرا به عنوان مسئول انجمن اسلامی منطقه مهاباد انتخاب کردند . من طبق دستور العمل تشکیلاتی که داشتم حتی در جلسه ها چای هم نمی خوردم ، یکبار به من گفتند شما چرا چای نمی خورید ، گفتم به قول سعدی : من را شهرتی هست که هر چه زنم  از این رنج خلاصی نیابم . گفتند چه شهرتی ؟ گفتم جریان این است که من بهائی هستم . بعد از اینکه گفتم کاملاً به هم ریختند ، اول فکر کردند شوخی می کنم ولی وقتی متوجه شدند جدی هستم خیلی متأثر شدند و حالشان منقلب شد .