امام حسین علیه السلام : مَن دَعا عَبدا مِن ضَلالَةٍ إلى مَعرِفَةِ حَقٍّ فَأَجابَهُ، كانَ لَهُ مِنَ الأَجرِ كَعِتقِ نَسَمَةٍ . («هر كس انسانى را از گم راهى به معرفت حق، فرا بخواند و او اجابت كند، اجرى مانند آزاد كردن بنده دارد» .) , مسند زيد : ص ۳۹۰ .      

موسسه فـرق و ادیــان زاهـــدان

||| X

روش وهابیت برای جلب توجه چیست

چهارشنبه 2 خرداد ماه 97 12:16

روش وهابیت برای جلب توجه چیست

یکی از سرشناس ترین مفتی های وهابی در تونس ، الامام البرمائی نام دارد . وی اخیراًبا هدف جلب توجه ، در اقدامی عجیب منبری را در یکی از سواحل تونس ساخته و تلاش کرده که نماز جماعت خود را در کنار ساحل برگزار کند تا به اصطلاح با آب وهوای مناسب و نیز ابتکار عملی که به خرج داده ، به جذب نیرو بپردازد و وجهه وهابیون را بهبود بخشد !

به گزارش مفاز؛ وهابیت مانند ویروسی است  که در حال گسترش در جهان عرب است  ویروسی که با کمک پول عربستان سعودی گسترش می یابد . در یک سال و نیم گذشته و پس از سقوط رژیم زین العابدین بن علی ، دیکتاتور سابق تونس ، وهابیون تلاش کرده اند به هر نحوی شده در تونس نفوذ کنند و به جذب نیروبپردازند اما به دلیل منحرف بودن افکار و عقاید شان و نیز منفور بودنشان در میان مردم ، چندان موفق به این کار نشده اند . یکی از سرشناس ترین مفتی های وهابی در تونس ، الامام البرمائی  نام دارد . وی اخیراًبا هدف جلب توجه ، در اقدامی عجیب منبری را در یکی از سواحل تونس ساخته و تلاش کرده که نماز جماعت خود را در کنار ساحل برگزار کند تا به اصطلاح با آب وهوای مناسب و نیز ابتکار عملی که به خرج داده ، به جذب نیرو بپردازد و وجهه وهابیون را بهبود بخشد !