پیامبر اکرم (ص) : أنَّهُ نَهى عَن نِكاحٍ يُرادُ بِهِ غَيرُ وَجهِ اللّهِ وَالعِفَّةِ ، ونَهى عَنِ النِّكاحِ بِالرِّياءِ وَالسُّمعَةِ . (از پيامبر خدا صلى الله عليه و آله نقل شده كه ايشان از ازدواجى كه براى غير رضاى خدا و حفظ پاك دامنى باشد ، نهى فرمود ، و از ازدواج براى خودستايى و شهرت طلبى نيز نهى فرمود) , دعائم الإسلام : ج ۲ ص ۱۹۶ ح ۷۱۴ .      

موسسه فـرق و ادیــان زاهـــدان

||| X

خاطرات واقعی یک نجات‌یافته از بهاییت در سایه شوم

دوشنبه 11 تیر ماه 97 12:22

خاطرات واقعی یک نجات‌یافته از بهاییت در سایه شوم

«سایه شوم» خاطرات یک دختر بهایی بازگشته به اسلام است. نویسنده در این اثر با نثری روان و مؤثر از ماجرا‌های هم زیستی با بهاییان می‌گوید.

به گزارش مفاز؛ «سایه شوم» خاطرات یک دختر بهایی بازگشته به اسلام است. نویسنده در این اثر با نثری روان و مؤثر از ماجرا‌های هم زیستی با بهاییان می‌گوید. رفتار و
مناسک آن‌ها را به نقد می‌کشد و درباره سلطه‌جویی فرقه‌ای آن‌ها می‌نویسد.
این داستان نوشته مهناز رئوفی است که خود در خانواده‌ای بهایی به دنیا آمده و پس از سال‌ها تحقیق به نتیجه رسیده که بهاییت فقط یک تشکیلات سیاسی و فرقه‌ای منحرف است. او پس از سپری کردن ماجرا‌های خطرناک بالاخره توانسته است از دام این فرقه رهایی یابد و خاطرات خود را به صورت داستانی به نگارش درآورده است. نویسنده، اسامی شخصیت‌ها و مکان‌های داستان و خاطراتش را به دلایل امنیتی تغییر داده است.
انتشارات عهد مانا، سایه شوم، نوشته مهناز رئوفی را در ۳۰۰ صفحه با آراست و ویراستی شکیل منتشر کرده است.

دانشجو