پیامبر اکرم (ص) : أنَّهُ نَهى عَن نِكاحٍ يُرادُ بِهِ غَيرُ وَجهِ اللّهِ وَالعِفَّةِ ، ونَهى عَنِ النِّكاحِ بِالرِّياءِ وَالسُّمعَةِ . (از پيامبر خدا صلى الله عليه و آله نقل شده كه ايشان از ازدواجى كه براى غير رضاى خدا و حفظ پاك دامنى باشد ، نهى فرمود ، و از ازدواج براى خودستايى و شهرت طلبى نيز نهى فرمود) , دعائم الإسلام : ج ۲ ص ۱۹۶ ح ۷۱۴ .      

موسسه فـرق و ادیــان زاهـــدان

||| X

جوسازی ها و دروغ ها ی تشکیلات بهایی بر علیه متبری بهائیت

شنبه 12 خرداد ماه 97 11:42

جوسازی ها و دروغ ها ی تشکیلات بهایی بر علیه متبری بهائیت

دقیقاً، چون من فریب کاری های تشکیلات را از نزدیک دیده بودم من گفتم اگر قرار بود براساس دعای آنها یک اتفاقی پیش بیاید پس تا حالا باید سر تمام کسانی که تائب هستند و از بهائیت بر گشتند بلا آمده باشد و دچار مشکلی شده باشند وقتی تا حالا برای آنها پیش نیامده برای ما هم پیش نمی آید .

به گزارش مفاز؛ دقیقاً، چون من فریب کاری های تشکیلات را از نزدیک دیده بودم من گفتم اگر قرار بود براساس دعای آنها یک اتفاقی پیش بیاید پس تا حالا باید سر تمام کسانی که تائب هستند و از بهائیت بر گشتند بلا آمده باشد و دچار مشکلی شده باشند وقتی تا حالا برای آنها پیش نیامده برای ما هم پیش نمی آید . البته یکی از دلایلی که همسرم را مشوش کرده بود بر خورد تشکیلات با یکی از اقوام بود که مسلمان شده بود قضیه از این قرار بود که تقریباً یک سال و نیم پیش در ارومیه پسر عموی خانمم در روزنامه درج عمومی کرد و مسلمان شد . تشکیلات ارومیه او را مجبور کرد که همسرش را طلاق دهد   با وجود اینکه پسر بزرگ و دختری دو ماهه داشت او همسرش را طلاق داد و تشکیلات ارومیه به خاطر دهن کجی به وی از طرف تشکیلات تهران یک فرد پولدار را پیدا کردند و همسر این آقا را به ازدواج او در آورند و فکر می کردند با ماشین های مدل بالا و خانه های آنچنانی و این مسائل باعث ناراحتی و آزار او می شوند . خدا را شکر این فرد الان در ارومیه در بیمارستان حضرت فاطمه زهرا (س) مشغول است و مسئول فنی بیمارستان است . خوشبختانه یکی از پرستارهای آن بیمارستان هم با علم به گذشته ایشان همسر این آقا شد و خدا دیگر زیبا هم به آنها داد . این قضیه در آن موقع پیش آمده بود و خیلی نتیجه منفی روی جامعه بهائیت گذاشته بود و همسرم هم خیلی ترسیده بود . به او گفتم اگر آنها مراسم دعا دارند ما هم از این به بعد به مراسم اهل بیت و امام حسین (ع) می رویم خانم های مسلمان مثل خواهر شما هستند و مردهایشان هم به ما کمک می کنند من هم گفتم خدا بزرگ است شما به خدا توکل داشته باش ، او همه کارها را برای ما آسان می کند هر چند کار به این سختی که شما فکر می کنید نیست . انشاالله دوستان جدیدی پیدا می کنیم که ما را مورد حمایت قرار می دهند و خلاهای اینها را برای ما پر می کنند .