پیامبر اکرم (ص) : مَنْ مَاتَ عَلَى حُبِّ آلِ مُحَمَّدٍ مَاتَ مَغْفُوراً له (کسی که با حب و دوستی به آل محمد بمیرد، مورد آمرزش و غفران الهی قرار می گیرد.) , مستدرک سفینه البحار،ج2ص161      

موسسه فـرق و ادیــان زاهـــدان

||| X

بر فعالیت فرقه‌های انحرافی و شیطان‌پرستی اشراف داریم

چهارشنبه 6 دی ماه 96 12:26

بر فعالیت فرقه‌های انحرافی و شیطان‌پرستی اشراف داریم

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه بر فعالیت فرقه‌های انحرافی و شیطان‌پرستی اشراف داریم، گفت: با هماهنگی قوه قضائیه اقدامات پیشگیرانه خوبی در این زمینه صورت گرفته است.

به گزارش مفاز؛ سردار سرتیپ حسین اشتری در طرح تحرک و نوسازی ناوگان موتوری فرماندهی انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه امیدوارم با همت همکاران و همکاری خوب مردم و اصحاب رسانه با نیروی انتظامی روز به روز بر احساس امنیت بیفزاییم، اظهار داشت: کسانی که به حقوق مردم تعدی می‌کنند و قانون گریز هستند بدانند با قدرت نیروی انتظامی که با پشتوانه مرجع قضایی و حمایت‌های مردم است برخورد خواهد شد و محیطی امن و آرام و همراه با آسایش برای مردم ایجاد خواهد شد.

 

وی با اشاره به موضوع ارتقای امنیت در استان افزود: موضوع ارتقای امنیت و احساس امنیت بعضی مواقع از خود امنیت مهم‌تر است، نیروی انتظامی وظیفه خود می‌داند که در این راستا اقدامات خود را انجام دهد، وظیفه اصلی نیروی انتظامی نیز حفظ و ارتقای امنیت است.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به دغدغه مقام معظم رهبری در مورد اقدامات پیشگیرانه ادامه داد: مقام معظم رهبری هم تاکید کردند که باید اقدامات پیشگیرانه انجام شود و مردم زحمات نیروی انتظامی را حس کنند، یکی از راه‌های آن نیز این است که اموال به صاحبانشان برگشته شود تا مردم احساس امنیت و راحتی بیشتری کنند.

 

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری پیرامون فرقه‌های انحرافی و شیطان پرستی گفت: گروه‌های منحرف و شیطان پرست و عرفان‌های کاذب یکی از موضوعاتی است که در سطح کشور بر آن کار می کنیم و اشراف داریم، توفیقات خوبی داشته‌ایم و با هماهنگی قوه قضائیه که همکاری بسیاری خوبی با نیروی انتظامی داشتند اقدامات پیشگیرانه خوبی صورت گرفته است.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: از این محافل و از این دست افراد هستند اما از  آن جایی که مردم به ما گزارش می‌کنند و یا بر اساس اشراف اطلاعاتی که همکاران ما دارند با هماهنگی دستگاه قضایی اقدامات پیشگیرانه بر روی این گروه‌ها صورت گرفته است. مردم اگر مواردی مشاهده کردند حتما به نیروی انتظامی اطلاع دهند و ما بر اساس قانونی و هماهنگی دستگاه قضایی برخورد لازم را با این گروه‌ها خواهیم کرد.

فرقه نیوز