پیامبر اکرم (ص) : أنَّهُ نَهى عَن نِكاحٍ يُرادُ بِهِ غَيرُ وَجهِ اللّهِ وَالعِفَّةِ ، ونَهى عَنِ النِّكاحِ بِالرِّياءِ وَالسُّمعَةِ . (از پيامبر خدا صلى الله عليه و آله نقل شده كه ايشان از ازدواجى كه براى غير رضاى خدا و حفظ پاك دامنى باشد ، نهى فرمود ، و از ازدواج براى خودستايى و شهرت طلبى نيز نهى فرمود) , دعائم الإسلام : ج ۲ ص ۱۹۶ ح ۷۱۴ .      

موسسه فـرق و ادیــان زاهـــدان

||| X

بانوی بهایی به دین مبین اسلام تشرف آورد

شنبه 20 مرداد ماه 97 10:04

بانوی بهایی به دین مبین اسلام تشرف آورد

هم‌زمان با میلاد امام رضا (ع) بانوی بهایی در کرج و در آستان امامزاده حسن (ع) به دین مبین اسلام تشرف آورد.

به گزارش مفاز؛‌ حجت‌الاسلام حسین قبادی ضمن تبریک به مناسبت میلاد ثامن الا حجج امام رضا (ع) گفت: این بانو با میلاد امام رضا (ع) به دین اسلام مشرف شدند و با اختیار مذهب شیعه نام خود را در لیست محبان و شیعیان  و اهل‌بیت (ع)، ثبت و ضبط کردند.

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز افزود: هیچ دینی نمی‌تواند احکام و اعتقاداتی همچون احکام دین اسلام را به پیروان خود ارائه دهد، زیرا کامل‌ترین و مفیدترین دستورات دینی، دستورات دین اسلام هستند که فرد با اعتقاد و پایبندی به آن‌ها خود را در جایگاهی می‌یابد که ابرار و صالحین هستند.

وی بابیان اینکه اسلام کامل‌ترین دین برای رسیدن به آرامش و سعادت است، اظهار کرد: دین اسلام برای رسیدن به آرامش و سعادت ابدی است و فرصت‌های بسیاری در این دین برای نزدیک شدن به خدا وجود دارد و امیدوارم همه بتوانند در محضر حق‌تعالی، پیامبر اکرم (ص) و ائمه اطهار (ع) به وظایف خود عمل کنند و عامل به دستورات دینی و الهی باشند.

قبادی تصریح کرد: این بانوی  تازه‌مسلمان شده، مطالعه و تحقیق درزمینهٔ دین اسلام و تاریخ انقلاب اسلامی ایران و کرامت حضرت فاطمه زهرا (س) را علت گرایش و انگیزه خود برای تشرف به دین اسلام عنوان کرد.

مهر