پیامبر اکرم (ص) : أنَّهُ نَهى عَن نِكاحٍ يُرادُ بِهِ غَيرُ وَجهِ اللّهِ وَالعِفَّةِ ، ونَهى عَنِ النِّكاحِ بِالرِّياءِ وَالسُّمعَةِ . (از پيامبر خدا صلى الله عليه و آله نقل شده كه ايشان از ازدواجى كه براى غير رضاى خدا و حفظ پاك دامنى باشد ، نهى فرمود ، و از ازدواج براى خودستايى و شهرت طلبى نيز نهى فرمود) , دعائم الإسلام : ج ۲ ص ۱۹۶ ح ۷۱۴ .      

موسسه فـرق و ادیــان زاهـــدان

||| X

الفت و محبت خوب مسلمانان با خانواده متبری بهایی

سه شنبه 15 خرداد ماه 97 16:35

الفت و محبت خوب مسلمانان با خانواده متبری بهایی

البته افرادی که چند وقت با من بودند پی برده بودند که من واقعاً مسلمان شده ام و نقل این حرف ها نیست . هر چقدر که زمان می گذشت جامعه اسلامی ما را بهتر می پذیرفت و هر خدمتی که در راستای تحقق اهداف نظام و یا تثبیت مبانی اعتقادی مان انجام می دادیم طبعاً باعث مهر و محبت و الفت بیشتر جامعه اسلامی در حق ما می شد .

به گزارش مفاز؛ بعد از اینکه مسلمان شدیم بیشتر خانم های مسلمان به خانه ما می آمدند البته خود من هم به آنها توصیه می کردم که بیایند به خانم های همسایه می سپردم که شما وظیفه شرعی دارید همسر من را به مجالس عزاداری و روضه خوانی و سفره ببرید و او را با ادبیات اسلامی آشنا کنید . تا اینجا وظیفه من بود از این به بعد وظیفه شماست البته بعضی از آقایان با یک دید منفی نگاه می کردند و در ذهنشان این بود که من بر اثر یک اختلاف یا یک مقامی که خواسته ام و به من نداده اند قهر کردم و تصورشان این بود که من بالا خره به بهائیت بر می گردم . البته افرادی که چند وقت با من بودند پی برده بودند که من واقعاً مسلمان شده ام و نقل این حرف ها نیست . هر چقدر که زمان می گذشت جامعه اسلامی ما را بهتر می پذیرفت و هر خدمتی که در راستای تحقق اهداف نظام و یا تثبیت مبانی اعتقادی مان انجام می دادیم طبعاً باعث مهر و محبت و الفت بیشتر جامعه اسلامی در حق ما می شد .