پیامبر اکرم (ص) : أنَّهُ نَهى عَن نِكاحٍ يُرادُ بِهِ غَيرُ وَجهِ اللّهِ وَالعِفَّةِ ، ونَهى عَنِ النِّكاحِ بِالرِّياءِ وَالسُّمعَةِ . (از پيامبر خدا صلى الله عليه و آله نقل شده كه ايشان از ازدواجى كه براى غير رضاى خدا و حفظ پاك دامنى باشد ، نهى فرمود ، و از ازدواج براى خودستايى و شهرت طلبى نيز نهى فرمود) , دعائم الإسلام : ج ۲ ص ۱۹۶ ح ۷۱۴ .      

موسسه فـرق و ادیــان زاهـــدان

||| X

ارتباط فرقه شیرازی با صهیونیست‌ها علنی شد

چهارشنبه 12 دی ماه 97 12:49

ارتباط فرقه شیرازی با صهیونیست‌ها علنی شد

مرکز اسلامی فرقه شیرازی، میزبان نمایشگاهی است که توسط موسسه «یاد وَشِم» برگزار می‌شود؛ موسسه‌ای صهیونیستی که در راستای حفظ یادبود واقعه هولوکاست فعالیت می‌کند!

به گزارش مفاز: مرکز اسلامی فرقه شیرازی که پرچمدار ترویج تشیع انگلیسی در لندن به شمار می روند، میزبان نمایشگاهی است که توسط موسسه «یاد وَشِم» برگزار می‌شود، موسسه‌ای صهیونیستی که در راستای حفظ یادبود واقعه هولوکاست فعالیت می‌کند.

خبرگزاری تقریب در این باره نوشته است: «این نمایشگاه در حسینیه رسول اعظم(ص) مرکز اسلامی فرقه شیرازی و با موضوع آلبانیایی‌های مسلمانی برگزار می‌شود که ادعا شده در دوره هولوکاست به همسایگان یهودی خود کمک کردند، از آنان محافظت کرده و آنان را نجات دادند.

 «یاد وشم» یک موزه ی هولوکاست مستقر در «اورشلیم» است که بودجه مالی آن توسط دولت اسرائیل تامین می‌شود و از حاکمیت اسرائیل پشتیبانی می کند. جالب توجه است که این موزه در نزدیکی محلی قرار گرفته است که فاجعه قتل‌عام فلسطینی‌ها در دیر یاسر توسط صهیونیست‌ها نیز در آن مکان اتفاق افتاده است.

خاخام ناتان لِوی، مدیر اجرایی انجمن ادیان لندن و یکی از برگزارکنندگان این رویداد، ماهیت آن را این گونه تشریح کرده است: این نمایشگاه یادمانی قدرتمند است که نشان می‌دهد در تاریک‌ترین دوران جامعه یهود، جامعه مسلمان در آلبانی یکی از معدود گروه‌هایی بود که در زمانی که نازی‌ها تلاش کردند، همسایگان یهودی آنها را از بین ببرند، ساکت ننشستند.

وی می‌گوید: به یاد داشتن این امر نیز بسیار مهم است که جوامع یهودی و مسلمان همیشه از لحاظ تاریخی یکدیگر را پشتیبانی می‌کردند و  این کار را ادامه خواهند داد؛ با صرف زمان بیشتر با هم و تلاش برای درک مشترکات و احترام به تفاوت‌هایمان می‌توانیم یک جبهه متحد علیه نفرت ایجاد کنیم.»
منبع: مهر